Orientuojamės į Lietuvos pramonės įmonių technologinių procesų optimizavimą ir automatizavimą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Taip pat atliekame montavimo, serviso darbus, pasirašome ilgalaikes aptarnavimo sutartis.


Automatiniai ir automatizuoti prietaisai, įrenginiai ir mašinos labai plačiai naudojami dėl jų lengvo pritaikymo, minimalaus žmogiškųjų išteklių skaičiaus, pigios eksploatacijos. Pramonėje automatikos sistemų dėka automatiškai, stabilizuojami įvairiausi technologiniai parametrai, automatizuojami technologiniai procesai. Naudojamos programinio optimalaus valdymo, adaptyviosios ir sekimo sistemos, automatizuojami sandėliai, gamybos procesai. Energetikoje taikomos automatinio kartotinio įjungimo, automatinio dažnio nukrovimo, automatinio rezervo įjungimo sistemos, automatinės apsaugos nuo antsrovių, automatiniai dažnio reguliatoriai, telemechanikos ir teleinformacijos sistemos. Transporto srityje paplitę automatiniai šviesoforai, geležinkelio automatika ir kiti automatiniai prietaisai ir įrenginiai (automatinės durys, kiemo vartai, garažų-kiemo pavaros, kelio užtvarai, tvoros ir kt.).
Daugiametė patirtis yra mūsų sąjungininkė, įgyvendinant užsakovo sudėtingiausius norus ir aukščiausią automatizacijos lygį.