Yra naudojamos keturios pagrindinės modulių montavimo sistemos: ant žemės, ant stogo, įmontuotos ant stogo. Renkantis vietą elektrinei reikia atkreipti dėmesį, kad nebūtų metamas šešėlis nuo medžių, kaminų ir kitų pastatų. Jeigu yra galimybė ir užtenka stogo ploto verta rinktis montavimo ant stogo sistemą. Montavimo ant žemės sistema rekomenduojama didesnėms elektrinėms. Jų įrengimas sudėtingesnis, reikalinga teritorijos tvora ir net apsauga. Ant žemės montuojamos sistemos turi galimybė reguliuoti kampą, galima įrengti didesnio galingumo elektrines, greitas įrengimas. Įmontuojami į stogą saulės moduliai yra puikus sprendimas ir galima sutaupyti lėšų reikalingų stogo dangai, tačiau įrengimas yra sudėtingesnis.
Ant žemės montuojamas saulės sekimo (tracker) sistemas rekomenduojama tik galingoms saulės elektrinems.
Lietuvoje rekomenduojama saulės modulius nukreipti į tikrų pietų pusę ( ne magnetinius pietus ), kad maksimaliai išnaudoti elektrinės galimybes. Modulių pasvirimo kampas yra rekomenduojamas apie 30-35%.
Pilnai įrengta elektrinė nereikalauja didelės priežiūros. ReneSola Virtus II modulių paviršius padengtas stiklu su savaime nusiplaunančiu paviršiumi, todėl ant jų nesikaupia nešvarumai. Ant privačių namų įrengti moduliai jums tarnaus daug metų su minimalia jų priežiūra. Siūlome sudaryti metinę priežiūros sutartį ir jie atliks kasmetinį sistemos aptarnavimą, patikrins jungtis, laidus.
Saulės modulių valymas – tai paslauga, užtikrinanti maksimalias Jūsų saulės elektrinės pajamas. Laikui bėgant, ant saulės modulių nusėda dulkės, suodžiai, medžių lapai ir kitos rūšies purvas, kas neigiamai įtakoja modulių generuojamą elektros energijos kiekį. Skaičiuojama, kad nevalomų modulių produktyvumas gali nukristi net 23 procentais, kas neigiamai įtakoja investicijų grąžą ar gautiną pelną.
Rekomenduojama saulės modulius valyti bent du kartus per metus.