UAB „Tobula instaliacija“ – atestuota įmonė, atliekanti ypatingų ir neypatingų statinių elektros instaliacijos, automatikos, signalizacijos, žaibosaugos įrengimo darbus. Bendrovė aktyviai plėtoja veiklą ne tik Klaipėdos mieste, bet ir visoje Lietuvoje.

UAB „Tobula instaliacija“ įsteigta 2000 m. birželio mėn.
Šiuo metu, bendrovėje dirba 19 darbuotojų.
Artimiausiuose bendrovės planuose numatoma toliau plėtoti pastatų elektros instaliacijos montavimo, elektros instaliacijos remonto bei eksploatavimo darbų projektus Klaipėdoje ir už jos ribų.

UAB „Tobula instaliacija“ – sėkmingai auganti bendrovė, užsiimanti gyvenamųjų ir komercinės paskirties pastatų elektros instaliacijos, apsauginės-priešgaisrinės signalizacijos, žaibosaugos įrengimo, projektavimo, eksploatavimo darbais.

Sėkmingos bendrovės tikslas – įgyvendinti novatoriškus projektus, galinčius suteikti visuomenei aukštesnę gyvenimo kokybę. UAB „Tobula instaliacija” skiria didelį dėmesį kiekvienam klientui, atsižvelgiant į individualius jo poreikius. Bendrovė užtikrina aukščiausią darbų kokybę bei patikimumą: dirbama naudojant modernias, taip pat, laiko patikrintas technologijas/metodus, remiamasi didžiule darbo patirtimi.