Saugios elektros instaliacijos įvedimas yra itin reikšmingas etapas, statant naują pastatą. Todėl labai svarbu, kad elektros instaliacija būtų įrengta tik kvalifikuotų, patirties turinčių specialistų, kurie puikiai išmano elektros saugos reikalavimus. Mūsų įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai, kurie užtikrina aukščiausios kokybės elektros įrengimo darbus.

Mes teikiame visas elektros instaliacijos paslaugas, individualiuose namuose ir komerciniuose pastatuose. Atliekame vidaus ir lauko elektros instaliacijos įrengimo darbus, parengiame reikalingus dokumentus.

Taip pat pasirūpinsime bet kokio pastato apsauga nuo žaibo ir padėsime išvengti nepageidaujamų pasekmių. Visus darbus atliekame pagal žaibosaugos įrenginių įrengimo reikalavimus, kurie nurodyti Respublikinėse statybos normose RSN 139-92.

„Tobulos instaliacijos“ specialistai atlieka visus elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo darbus. Fiziniams ir juridiniams asmenims padėsime išsirinkti tinkamiausią įkrovimo stotelę, pagal turimas sąlygas ir elektromobilį. Elektromobilių stotelių elektros instaliacijos darbus atlieka tik sertifikuoti specialistai. Visa naudojama elektromobilių stotelių įkrovimo įranga patikima ir moderni.

„Tobulos instaliacijos“ darbuotojai pasirūpins, kad visi elektros prietaisai ir įrenginiai veiktų sklandžiai ir svarbiausia — saugiai. Patikėkite elektros instaliacijos įrengimo darbus mūsų įmonės sertifikuotiems specialistams.